Suwałki: rusza Pogotowie Maturalne w PWSZ

  • 10.01.2020, 11:19
Suwałki: rusza Pogotowie Maturalne w PWSZ
Rusza kolejna edycja kursów przygotowujących do matury pod nazwą "Pogotowie Maturalne 2020. Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły, do jakiej uczęszczają.

To wyjątkowa możliwość – powtórzenia materiału i lepszego przygotowania się do egzaminu dojrzałości. W ubiegłym roku z kursów skorzystało ponad 150 osób. W tym roku odbędą się zajęcia z matematyki, języka angielskiego, języka polskiego, chemii, geografii oraz innych przedmiotów w zależności od zainteresowania tegorocznych maturzystów. Wszystkie prowadzone przedmioty dostępne są w opcji podstawowej i rozszerzonej. Na każdy przedmiot przewidzianych jest 30 godzin. Zajęcia poprowadzą nauczyciele z wieloletnim doświadczenie w przygotowywaniu młodzieży do egzaminów maturalnych.

PWSZ zaprasza wszystkich zainteresowanych. Zapisy i wnoszenie opłat (symboliczne 120 zł za wszystkie 30 godzin) do dnia 23 stycznia 2020 roku. Pierwsze zajęcia ruszają w drugi tydzień ferii. Harmonogramy zajęć ustalają nauczyciele (po feriach odbywają się one wieczorami i w weekendy).

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji pod numerem telefonu: 87 562 83 09

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe