"Opowieść ze Śnieżnej Krainy" podbiła serca widzów

  • 16.12.2019, 18:04 (aktualizacja 16.12.2019, 18:06)
"Opowieść ze Śnieżnej Krainy" podbiła serca widzów
Miniony weekend w Suwalskim Ośrodku Kultury dostarczył suwalczanom mnóstwa emocji. Na Sali im. Andrzeja Wajdy mogliśmy zobaczyć kolejną autorską produkcję artystyczną SOK z udziałem zespołów tanecznych działających w ośrodku.

Spektakl „Opowieść ze Śnieżnej Krainy” w reżyserii Iryny Popovej okazał się wyśmienitą przedświąteczną propozycją dla całych rodzin.

Familijna wyprawa do wydawałoby się zwyczajnego miasteczka i przygody dwójki przyjaciół – rezolutnej i odważnej Kai oraz zafascynowanego tajemniczym, zimowym gościem Bartka, przypomniała wszystkim, jak biało i mroźno bywało kiedyś zimą. Publiczność przeżyła wspaniałą przygodę, która szczególnie młodym widzom dostarczyła dreszczyku emocji i ciepłego morału. Równie zachwyceni wychodzili z SOKu ich rodzice i dziadkowie. Rozbudowane multimedia i widowiskowa oprawa świetlna sprawiały, że poszczególne sceny wzbudzały gorący aplauz wśród widzów. Niektórzy z nich już widzieli spektakl dwa razy - i w sobotę, i w niedzielę - za każdym razem dostrzegając nowe rzeczy warte uwagi.

Szczęśliwi byli także tancerze, którzy dzięki takim spektaklom mają szanse zaprezentowania swojego talentu i efektów pracy w zespole. Na scenie zatańczyli pełni energii, młodzi i utalentowani członkowie dwóch zespołów Suwalskiego Ośrodka Kultury – Studia Tańca Radość i Dotyk, szlifujących swoje umiejętności pod okiem instruktorek Iryny Popovej i Ewy Niedźwieckiej. Szeroka publiczność, szczególnie ta młodsza, będzie miała szansę obejrzeć spektakl podczas zaplanowanych na styczeń, luty i marzec 2020 roku spektakli dla grup zorganizowanych. Szczegóły na temat terminów można znaleźć na stronie Suwalskiego Ośrodka Kultury.

_

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe