Suwałki: ludzki policjant pomógł kobiecie wymienić koło samochodu

  • 04.12.2019, 19:34
Suwałki: ludzki policjant pomógł kobiecie wymienić koło samochodu
Suwalski policjant, w czasie wolnym od służby, pomógł kierującej usunąć awarię auta. Wczoraj dotarły do nas podziękowania od wdzięcznej suwalczanki.

Policjant w czasie wolnym od służby, pomógł właścicielce fiata pandy, w którym zeszło powietrze w jednym z kół. Funkcjonariusz suwalskiej Policji, zauważył przy ulicy Bakałarzewskiej kobietę stojąca przy samochodzie. Zainteresował się czy przypadkiem nie jest potrzebna jego pomoc. Okazało się, że suwalczanka nie jest w stanie samodzielnie zmienić koła w swoim samochodzie. Policjant, wspólnie z kolegą, pomógł kierującej fiatem.

Wczoraj wdzięczna kobieta przysłała list do Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach, w którym pragnęła wyrazić podziękowanie policjantowi. W liście pisze, ,, ...Czułam bezradność ponieważ niestety nie umiem wymienić koła. Kiedy zastanawiałam się co mam robić podeszło dwóch młodych ludzi i zaoferowali mi swoją pomoc. Po zmianie koła chciałam im zapłacić. Pieniędzy oczywiście nie wzięli. Usłyszałam, że funkcjonariusze Policji pomagają także ludziom po służbie...” (ubrani byli po cywilnemu)

źródło: KMP w Suwałkach

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piesss
Piesss 05.12.2019, 11:47
Hahaha kolejna ustawka w stylu policjant dał bezdomnemu buty... "Pomogę pani tylko proszę napisać list do komendanta z podziękowaniami, bo jestem policjantem..."

Pozostałe