Suwałki: 27-latek ukradł w barze kurtkę z portfelem

  • 15.11.2019, 14:05 (aktualizacja 15.11.2019, 14:13)
Suwałki: 27-latek ukradł w barze kurtkę z portfelem
Suwalscy policja ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież kurtki , w której był portfel z dokumentami i kartą bankomatową. Odzyskali też utracone mienie. Wczoraj 27-latek usłyszał zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W środę suwalscy kryminalni zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzież kurtki, w której był portfel z dokumentami i kartą bankomatową. Do kradzieży doszło pod koniec października, w jednym z lokali na Osiedlu Północ w Suwałkach. Wówczas to pokrzywdzony obcokrajowiec jadł tam obiad a kurtkę powiesił na wieszaku. Po zakończonym posiłku chciał wyjść z lokalu i stwierdził, że ktoś ukradł jego ubranie. Sprawą zajęli się policjanci. Dzięki ich rozpoznaniu i wnikliwej analizie zgromadzonego materiału dowodowego sprawca został szybko wytypowany. Policjanci ustalili też gdzie ukrywa skradzione mienie i odzyskali je. Teraz dalszym losem 27-latka zajmie się sąd.

źródło: KMP w Suwałkach

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Beterus
Beterus 18.11.2019, 07:23
Co za cymbał wiesza kurtkę z taką zawartością....zamach był na kurtkę a nie na dokumenty a te należy przechowywać należycie

Pozostałe