Blue Cafe gwiazdą gali Włócznia Jaćwingów

  • 06.11.2019, 12:01
Blue Cafe gwiazdą gali Włócznia Jaćwingów
Występ zespołu Blue Cafe oraz zabawa z zespołem Capri New Beat uświetni zaplanowaną na 22 lutego 2020 roku galę wręczenia nagród Prezydenta Miasta Suwałk – Włócznie Jaćwingów.

Do finału plebiscytu Włócznie Jaćwingów pozostało jeszcze sporo czasu. Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk zostaną bowiem wręczone podczas specjalnej gali połączonej z balem karnawałowym, która odbędzie się 22 lutego 2020 roku.
"Warto jednak już teraz zastanowić się, do kogo Włócznie powinny trafić i zapamiętać ten termin ponieważ będzie to okazja do wspaniałej zabawy. Już dziś mogę uchylić rąbka tajemnicy, że gwiazdą wieczoru będzie zespół Blue Cafe, a całą noc gości gali bawić będzie zespół Capri New Beat" – informuje prezydent Czesław Renkiewicz.
Do nagrody można zgłaszać osoby, firmy, organizacje, zespoły, które posiadają wybitne osiągnięcia i sukcesy oraz zasługi dla Miasta Suwałki we wszystkich dziedzinach życia publicznego. Nagrody przyznawane są za działania za rok 2019.
Dodatkowo, do nagrody można zgłaszać przedsiębiorców, których chcieliby Państwo uhonorować „Włócznią Jaćwingów” za produkt lub usługę, które są przedmiotem ich działalności i cieszą się uznaniem konsumentów. Warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej przez danego przedsiębiorcę na terenie Suwałk.
Samorząd przypomina, że kandydatów do nagrody mogą zgłaszać wszyscy: osoby fizyczne, organizacje i instytucje społeczne, kulturalne, sportowe, gospodarcze i inne podmioty.
Wnioski można nadsyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1,  pokój  nr 5.
Termin zgłaszania kandydatur upływa w dniu 10 stycznia 2020 roku.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe