22 listopada otwarcie Arena Suwałki i pierwszy mecz Ślepska Malow

  • 04.11.2019, 15:40 (aktualizacja 04.11.2019, 20:22)
22 listopada otwarcie Arena Suwałki i pierwszy mecz Ślepska Malow Fot.: Łukasz Tyczkowski - usługi dronem | Suwałki Arena https://droneup.pl
Oficjalne otwarcie obiektu nastąpi 22 listopada o godz. 16.30 bezpośrednio przed meczem MKS Ślepsk Malow Suwałki vs. Indykpol AZS Olsztyn.

O godz. 16.30 odbędzie się uroczystość otwarcia Areny Suwałki. Już godzinę potem odbędzie się mecz MKS Ślepsk Malow Suwałki vs. Indykpol AZS Olsztyn.

Jak informuje miasto, pomimo podjętych starań i uzyskaniu pozytywnych decyzji państwowej straży pożarnej oraz decyzji powiatowego inspektora sanitarnego nie jest możliwe uzyskanie w terminie do 10 listopada pozwolenia na użytkowanie hali sportowo-widowiskowej. Procedura odbioru tak skomplikowanego od strony technicznej obiektu jest czasochłonna i wymaga jeszcze czasu. Zaangażowani w odbiór tego obiektu inspektorzy nadzoru dołożą starań, aby procedura jego odbioru i dopuszczenia do użytkowania hali "Suwałki Arena” zakończyła się jak najszybciej.

Zatem planowany wcześniej do rozegrania  w Suwałkach w dniu 10 listopada mecz MKS Ślepsk Malow Suwałki z Treflem Gdańsk został przełożony na 17 grudnia tego roku.

https://droneup.pl

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe