13-letnia Karolina z Suwałk powołana do żenskiej reprezentacji piłkarskiej

  • 30.10.2019, 09:55
13-letnia Karolina z Suwałk powołana do żenskiej reprezentacji piłkarskiej
Uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 w Suwakach klasy 6 B Karolina Harackiewicz na co dzień trenująca w Reso Akademia 2012 została powołana do reprezentacji Polski WU13.

Karolina na testach rozwoju piłkarskiego przeprowadzonych podczas letnich obozów w COS Spała otrzymała powołanie do żeńskiej reprezentacji. Bedzie tam grała na pozycji napastnika. W poniedziałek 14 października 2019 dzień po meczu Polska-Macedonia na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja z wręczeniem aktów powołań, ślubowaniem reprezentacji i odśpiewaniem hymnu Polski. Potem na płycie głównej stadionu odbył się dwugodzinny trening. W grudniu Karolinę czeka tygodniowe zgrupowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie a w styczniu kolejne zgrupowanie i treningi w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Na wiosnę natomiast będą miały miejsce tygodniowe zgrupowania w takich klubach jak Arsenal Londyn, PSG i Juventus Turyn.

_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daria
Daria 31.10.2019, 13:28
Kobieca piłka jest ciekawsza a na trybunach nie żłopią piwska i nie wyją a dopingją. Skoda, że jest dyskryminowana, a dziewczyny muszą grać na bocznym boisku.

Pozostałe