Policjanci trafili czterech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości

  • 24.10.2019, 18:03
Policjanci trafili czterech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości
Policjanci z Suwałk zatrzymali wczoraj czterech poszukiwanych, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni w wieku od 21 do 66 lat mieli do obycia kary pozbawienia wolności za oszustwa, jazdę pod wpływem alkoholu oraz wykroczenie w ruchu drogowym.

Jak informuje policja, niemal każdego dnia policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Podstawy poszukiwań są różne. Oprócz listów gończych, sądy i prokuratury wydają zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia, celem których jest ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych.

Część z nich zatrzymywana była w miejscu zamieszkania, inni "wpadli w ręce mundurowych" podczas legitymowania lub w wyniku ustaleń kryminalnych. Tylko minionej doby policjanci z Suwałk zatrzymali 4 poszukiwanych. Mężczyźni w wieku od 21 do 66 lat mieli do obycia kary pozbawienia wolności za oszustwa, jazdę pod wpływem alkoholu oraz wykroczenie w ruchu drogowym. Wszyscy trafili do aresztu.

źródło: KMP w Suwałkach

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe