Jeszcze 3 dni powalczą o głosy wyborców

  • 08.10.2019, 18:07 (aktualizacja 08.10.2019, 18:10)
Jeszcze 3 dni powalczą o głosy wyborców
Tomasz Siemoniak wspierał we wtorek kandydatów PO do Sejmu z Suwalszczyzny. Marek Komorowski z PiS startujący do Senatu również szukał swoich wyborców w Suwałkach i Augustowie.

Tomasz Siemoniak, były minister obrony narodowej w rządzie PO-PSL wsparł dzisiaj w Suwałkach Bożenę Kamińską, a krytykował Jarosława Zielińskiego. W konferencji prasowej uczestniczył także Leszek Cieślik z Augustowa i Robert Tyszkiewicz, szef podlaskich struktur PO. Siemoniak namawiał do głosowania na Platformę. Powiedział, że nie jest prawdą, że PO odbierze ludziom świadczenia dane przez PiS.

Do Suwałk przyjechał także Marek Komorowski kandydat PiS do Senatu. Przypomniał w jakich okolicznościach przyszło mu startować, po tym jak nagle zmarł Kornel Morawiecki. „To trudna dla mnie decyzja, ale nic chyba się nie dzieje przypadkiem” - powiedział Komorowski. W konferencji wzięła także udział nauczycielka z Augustowa, Elżbieta Puczyłowska, która startuje do Sejmu z 17. miejsca na liście PiS. Dla Puczyłowskiej najważniejsza jest w życiu rodzina i ta jest jej głównym hasłem wyborczym.

JB

_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe