Od 6 września ruszają zapisy na zajęcia edukacyjne w SOK

  • 05.09.2019, 17:04
Od 6 września ruszają zapisy na zajęcia edukacyjne w SOK
Dzieci, młodzież i dorosłych na pewno skuszą atrakcyjne zajęcia w Suwalskim Ośrodku Kultury i możliwość zaprezentowania swoich talentów i pasji przed szerszą widownią.
Na młodych plastyków czekają: w Pracowni Plastycznej Centrum - Halina Mackiewicz, w Pracowni Ilustracji i Rysunku - Kazimierz Gomułka, w Pracowni Sztuk Pięknych - Mieczysław Iwaszko. Lidia Żyniewicz i Halina Lutyńska zapraszają do udziału w manualnych zajęciach Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła - to miejsce, w którym spotyka się wiele sztuk, a efekty bywają imponujące. Dla miłośników teatru, zarówno tych, którzy dotychczas tylko podpatrywali go z widowni, jak i tych, którzy już próbowali swoich sił na scenie, stoją otworem drzwi Pracowni Przytulisko Wyobraźni Mirosławy Krymskiej, Pracowni Lalki i Aktora Joanny Łupinowicz oraz Teatru Lustro, który prowadzi Grażyna Filipowicz-Karp. Do tańca nowych adeptów zaprasza Jadwiga Tylenda choreograf Studia Tańca Flex. Wokaliści i instrumentaliści znajdą swoje miejsce w Studio Wokalnym Świetlik pod kierunkiem Emila Kulbackiego oraz w Pracowni Śpiewu Tradycyjnego i Gospel u Anny Szafranowskiej, a także w Pracowni Zespołów Bluesowo-Rockowych Tomasza Kierejszy.
Warto zajrzeć na stronę Suwalskiego Ośrodka Kultury ( www.soksuwalki.eu), gdzie na wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje z SOK czekają szczegółowe informacje na temat dni i godzin naboru, odpłatności oraz grup wiekowych, do których są adresowane zajęcia. Zapisy do poszczególnych grup potrwają przez cały wrzesień, można również kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi zajęcia.
_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe