87-latka zmarła po wielu ciosach nożem w brzuch

  • 19.07.2019, 21:02
87-latka zmarła po wielu ciosach nożem w brzuch
87-latka z Suwałk ugodzona wielokrotnie nożem w brzuch zmarła w szpitalu. Ciosy zadała staruszce 36-letnia wnuczka jej siostry. Napastniczka ma problemy natury psychiatrycznej i może uniknąć kary więzienia.

36-letnia Marta N. rzuciła się z nożem na swoją ciotkę pod koniec czerwca w jej mieszkaniu na osiedlu w centrum Suwałk. Prawdopodobnie kobiety się pokłóciły. O co? Nie wiadomo. 36-latka chwyciła nóż kuchenny i zaczęła uderzać nim wielokrotnie w brzuch i klatkę piersiową 87-latki. Starsza pani w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Musiała być natychmiast operowana. Niestety niedawno zmarła.

Prokuratura postawiła młodej kobiecie zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd aresztował ją na 3 m-ce. Jednak podejrzana, ze względu na zły stan zdrowia zamiast do aresztu trafiła do Szpitala Psychiatrycznego w Suwałkach. Prokuratura zamierza zmienić jej zarzut na zabójstwo. Jednak kobieta może uniknąć kary. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Suwałkach, 36-letnia Marta N. od lat borykała się z problemami psychicznymi, leczyła się psychiatrycznie i miała zaburzenia osobowości.

JB

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe