Dźgała nożem 87-letnią ciotkę, teraz jest w psychiatryku

  • 02.07.2019, 17:33
Dźgała nożem 87-letnią ciotkę, teraz jest w psychiatryku
36-letnia kobieta z problemami natury psychiatrycznej rzuciła się z nożem na swoją ciotkę i kilkakrotnie dźgnęła ją nożem w brzuch i w okolice klatki piersiowej. Napastniczka została aresztowana, ale przebywa w zakładzie psychiatrycznym.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w ubiegły piątek w mieszkaniu na osiedlu w centrum Suwałk. Prawdopodobnie kobiety się pokłóciły. O co? Nie wiadomo. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Suwałkach, 36-letnia Marta N. od lat borykała się z problemami psychicznymi, leczyła się psychiatrycznie, miała zaburzenia osobowości. Możliwe, że właśnie na tym tle doszło do nieporozumienia. 36-latka chwyciła nóż kuchenny i zaczęła uderzać nim w 87-latkę. Starsza pani natychmiast musiała być operowana. Do dziś leży w szpitalu w ciężkim stanie. Śledczy nie mogą jej przesłuchać. Dlatego trudno im ustalić motyw postępowania Marty N.

Prokuratura postawiła młodej kobiecie zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd aresztował ją na 3 m-ce. Jednak podejrzana, ze względu na zły stan zdrowia zamiast do aresztu trafiła do Szpitala Psychiatrycznego w Suwałkach.

JB

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiedzma
Wiedzma 04.08.2019, 09:19
W koncu doigrala się marta. Juz wczesniej powinna byc zamknięta. Mam nadzieje,ze szybko nie wyjdzie. Dla swego bezpieczenstwa jak i innych ludzi.

Pozostałe