Rodzice pobili, zgwałcili i zabili dziecko - są już w więzieniu

  • 24.06.2019, 14:21 (aktualizacja 24.06.2019, 14:32)
Rodzice pobili, zgwałcili i zabili dziecko - są już w więzieniu
Suwalski sąd zastosował areszt wobec rodziców 9-miesięcznej dziewczynki, którzy pobili i zabili dziecko, a wcześniej dziewczynka została zgwałcona. Prokuratura postawiła rodzicom z Olecka zarzut znęcania się i zabójstwa swojej córki.

Policja otrzymała wiadomość o śmierci dziecka w piątek ok. godz. 20.00. Przybyły na jej wezwanie lekarz potwierdził zgon niemowlęcia. Prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok dziecka. Ta wykazała, że przyczyną śmierci był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu. Rodzice znęcali się nad dzieckiem. Dziewczynka miała obrażenia głowy, klatki piersiowej, uszkodzone płuco przebite żebrem. Dziecko było bite tępym narzędziem, może młotkiem. Mogło także być uderzane o kant stołu. Dziewczynka była także wykorzystana seksualnie.

Obojgu rodzicom prokuratura postawiła zarzuty znęcania się oraz zabójstwa dziecka ze szczególnym okrucieństwem. Grozi za to kara dożywotniego więzienia. W poniedziałek sąd aresztował ich na 3 miesiące.

Zatrzymani to, 35-letnia kobieta oraz 45-letni mężczyzna. Kobieta ma jeszcze trójkę dzieci, które wychowują się z ojcami. Każde z dzieci ma innego ojca. 9-miesięczna dziewczynka była przez niedługi czas w rodzinie zastępczej, ale niestety wróciła do rodziców, którzy ją zamordowali.

Oboje nie przyznają się do winy.

JB

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcin
Marcin 25.06.2019, 10:09
W areszcie, nie w więzieniu.
popipo
popipo 24.06.2019, 18:44
skąd ta szumowina sie bierze ? wsadzić na dożywocie i dać bezwzględną dyscyplinę, a do jedzenia chleb i wode.I nie miękki materac z kołderką do spania, tylko gołe prycze,co by juz nie zaznali uciechy i wygody z życia.

Pozostałe