Seryjny włamywacz, recydywista zatrzymany

  • 27.05.2019, 13:41 (aktualizacja 27.05.2019, 13:47)
Seryjny włamywacz, recydywista zatrzymany
Suwalscy policjanci zatrzymali 61-latka podejrzanego o szereg włamań. głównie do domków na terenie ogródków działkowych w Suwałkach i w okolicy. Zatrzymany usłyszał już zarzuty w warunkach recydywy. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Suwalscy policjanci pracowali nad ustaleniem sprawcy szeregu włamań do domków na terenie ogródków działkowych w Suwałkach, które miały miejsce na przestrzeni kilku lat. Z ustaleń mundurowych wynikało, że podejrzany, pokonując zabezpieczenia, dostawał się do wnętrza pomieszczeń skąd kradł różne przedmioty. Jego łupem padały głównie artykuły spożywcze, alkohol oraz sprzęt elektroniczny i elektronarzędzia. Ogólna wartość strat jaką ponieśli pokrzywdzeni wynosi ponad 3200 złotych.

Zebrane przez śledczych informacje pozwoliły wytypować podejrzanego. Okazał się nim 61-latek, doskonale znany mundurowym ze swojej wcześniejszej działalności przestępczej. W miniony czwartek policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę w okolicy ogródków działkowych, gdzie między innymi uprawiał swój przestępczy proceder. 61-latek trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany usłyszał już zarzuty w warunkach recydywy, ale śledczy nie wykluczają kolejnych, gdyż sprawa jest rozwojowa. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

źródło: KMP Suwałki

_

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe