W Sejnach będzie Galeria Handlowa ze Stokrotką, Rossmannem i Media Expert

  • 14.05.2019, 15:49
W Sejnach będzie Galeria Handlowa ze Stokrotką, Rossmannem i Media Expert
Przed Świętami Bożego Narodzenia zostanie w Sejnach otwarta galeria, w której znajdą się sklepy: Stokrotka, Rossmann i Media Expert. Przed wjazdem do Sejn, od strony Suwałk rozpoczęła się budowa obiektu.

To pierwsza w Sejnach galeria handlowa. Na wielkiej działce o pow. 5,7 tys. metrów kw rozpoczęła się budowa galerii, gdzie znajdą się markety: Stokrotka z branży spożywczej, Rossmann z kosmetyczno-chemicznej oraz Mediia Expert z branży RTV-AGD. Będzie też kilka mniejszych stoisk. Obiekt ma być gotowy w październiku tego roku. Blisko dwa miesiące potrwa wprowadzanie się wspomnianych marek handlowych do pomieszczeń.

Inwestycję prowadzi spółka J&J Investments z Augustowa. Jej właścicielka w rozmowie z portalem sejny.info zapowiedziała, że galeria zostanie otwarta w grudniu, przed świętami bożonarodzeniowymi. Galeria będzie miała 1600 metrów kw. Wokół będzie 60 miejsc parkingowych.

Jacek Buraczewski

_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mariusz
Mariusz 05.08.2019, 07:42
Niestety ale budowa takiej mini Galerii to nie jest rozwój miasta ani "prawdziwa inwestycja" ponieważ małe działalności handlowe poupadają. W perspektywie lat zyska najemca oraz duże zagraniczne sieci (Stokrotka, Rossman itp.) a mieszkańcy i miasto praktycznie nic nie zyskają (poza małymi wpływami podatkowymi) Burmistrz niestety zawiódł a szkoda bo byłem jego zwolennikiem.
Bse
Bse 15.06.2019, 19:27
I po co komu to potrzebne ? Burmistrz dumny z miejsc pracy dla mieszkańców ? Haha. Juz widzę jak młodzi ludzie pójdą tam do pracy, za te śmieszne pieniądze. 12h i stres czy wyrobi się z normą prowizyjną. Dwójka dzieci i 500+ w zupełności im wystarczy. Może Szanowny Pan Burmistrz niech najpierw przejdzie się po sklepach, gdzie w większości wywieszone są ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników od wielu już miesięcy. I Co ? Po co kolejny sklep spożywczy ? W Sejnach stoi jeden na drugim wraz z biedronka oblężoną przez Litwinów. Sklepy kosmetyczne tak samo. AGD RTV ? są dwa, które świetnie sobie radzą. No chyba, że liczycie na samych klientów z granicy. Nie wspomnę już o tych pustych stoiskach, które wiecznie będą do wynajęcia bo czynsz będzie zbyt wysoki. A może lepiej uruchomić jakiś zakład produkcyjny, który przełożyłby się
na budżet miasta ? Panie Burmistrzu... jak zwykle kolejny świetny pomysł jak Pańska jazda na rowerze...
Andrzej
Andrzej 15.05.2019, 10:53
Sklepy będą.
W galerii jest sztuka, w sklepach zakupy

Pozostałe