Wolontariusze od początku wybuchu wojny pomogli wielu Ukraińcom, którzy trafili do Suwałk bądź tylko przejeżdżali przez nasze miasto.
"Widziałem codziennie Państwa zaangażowanie. Byłem razem z Państwem na dworcu PKP, w punktach zbiorowego zakwaterowania. Poświęciliście Państwo własny prywatny czas i środki by pomóc uchodźcom z ogarniętej wojną Ukrainy. Dziękujemy Wam za to" – mówił Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk, który wspólnie ze Zdzisławem Przełomcem, przewodniczącym Rady Miejskiej wręczył wolontariuszom symboliczne statuetki z podziękowaniem za niesioną pomoc.
Samorządowcy podziękowali wolontariuszom
- 20.06.2022, 14:32
Z blisko setką osób spotkały się władze Miasta Suwałki w niedzielne popołudnie by podziękować im za pomoc, którą nieśli ukraińskim uchodźcom.
Podziel się:
Oceń:
Komentarze (0)
Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.