Suwałki: Dwie oferty na remont basenu w "dziesiątce"

  • 21.04.2022, 11:10
Suwałki: Dwie oferty na remont basenu w "dziesiątce"
Miasto Suwałki otrzymało dwie oferty w przetargu na remont basenu w Szkole Podstawowej nr 10. Propozycje to ponad 16,5 mln zł oraz blisko 17,2. Teraz oferty będą analizowane pod kątem spełnienia warunków postawionych w przetargu.

Inwestycja, którą Miasto Suwałki chce zrealizować w „dziesiątce” ma się odbyć w formule zaprojektuj i wybuduj. Będzie to kompleksowy remont basenu o wymiarach 12,5m x 25m wraz z przebudową zaplecza szatniowo-sanitarnego i pozostałej infrastruktury.
Przypomnijmy, że remont basenu to jedno z zadań, na które Władze Suwałk otrzymały dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Ogólna kwota 29 898 000 zł przeznaczona zostanie na projekt pn. „Kompleksowa poprawa ogólnodostępnej infrastruktury sportowej Miasta Suwałki”. Dzięki temu w Szkołach Podstawowych nr 2, 5, 7 i 10 wykonane będą remonty istniejących obiektów sportowych.
W przypadku „dwójki” i „siódemki” chodzi o remont nawierzchni boisk, a w „piątce” o budowę nowego boiska i remont sal sportowych.
Aktualnie złożone przez firmy oferty na ww. inwestycje opiewają na łączną kwotę 39,3 mln zł. A to oznacza, że dofinansowanie (29 892 000zł) wynosi 76,1%.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe