Dowspuda: dyrektor zespołu szkół Jan Orłowski odszedł na emeryturę

  • 30.08.2021, 13:53 (aktualizacja 30.08.2021, 14:02)
Dowspuda: dyrektor zespołu szkół Jan Orłowski odszedł na emeryturę
27 sierpnia 2021 roku Witold Kowalewski starosta suwalski z Arturem Łuniewskim wicestarostą suwalskim pożegnali wieloletniego dyrektora Zespołu Szkół im. gen. Ludwika Michała Paca w Dowspudzie Jana Kazimierza Orłowskiego.

Dyrektor podjął decyzję o odejściu na emeryturę. Przez ponad 40 lat pracował w placówce, najpierw jako nauczyciel, następnie wicedyrektor a stanowisko dyrektora sprawował przez 31 lat.
"Mamy dzisiaj wielki zaszczyt skierować kilka słów do człowieka, którego droga zawodowa wskazuje na prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej, osoby, która potrafiła połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją" - powiedział starosta suwalski

"W związku z podjętą decyzją o odejściu na emeryturę składamy wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za imponujący wkład pracy na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół w Dowspudzie, owocną i profesjonalną współpracę z Zarządem i Radą Powiatu w Suwałkach oraz wyjątkowe zaangażowanie i troskę o potrzeby Szkoły oraz wszechstronny rozwój każdego ucznia, kształcenie jego kompetencji zawodowych oraz społecznych, które stają się bazą do dobrego startu w dorosłe życie.Dzięki efektywności Pańskich działań nasza Szkoła z każdym rokiem stawała się bardziej nowoczesna i przyjazna dla młodzieży, ale jednocześnie stale respektująca i kultywująca, w procesie kształcenia, tradycje oraz wartości moralne, patriotyczne i chrześcijańskie" - tak podziękował dyrektorowi Orłowskiemu Zarząd i Rada powiatu suwalskiego.

.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe