Nie wszyscy wejdą na Suwałki Blues Festival

  • 06.07.2021, 11:45
Nie wszyscy wejdą na Suwałki Blues Festival
14. Suwałki Blues Festival rozpocznie się w tym roku 8 lipca i potrwa cztery dni. W tym roku z powodu pandemii organizatorzy ograniczyli liczbę osób, które będą mogły wejść na koncerty do 666.

Suwałki Blues Festival to największy w Polsce festiwal bluesowy. W ubiegłym roku nie odbył się z powodu pandemii koronawirusa.

 

W tym roku Suwalski Ośrodek kultury zaplanował organizację imprezy na 8-11 lipca. Wśród wykonawców znajdą się m.in.: Nocna Zmiana Bluesa, Magda Piskorczyk, Martyna Jakubowicz, SBB feat, Sebastian Riedel i Duet Waglewski&Łęczycki.

Organizatorzy, z powodu pandemii koronawirusa ograniczyli jednak liczbę osób, które będą mogły wejść na koncerty pod scenę do 666 osób, z zastrzeżeniem iż liczba uczestników niezaszczepionych może wynieść nie więcej niż 500 osób. Zasady te dotyczą koncertów, które odbywają się w centrum miasta, na pl. Marii Konopnickiej oraz w Parku Konstytucji 3 Maja. Wstęp na nie jest wolny.

„Po wejściu uczestnika nr 500, pozostałe osoby (tj. 166 osób do limitu 666) chętne wejść na teren wydarzenia mają obowiązek wylegitymować się dowodem pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19” – czytamy w regulaminie festiwalu.

Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką ochronną przez cały okres trwania imprezy. Wszyscy zobowiązani są do zachowania minimum 1,5 metrowego dystansu od innych osób.

Podczas festiwalu organizatorzy zaplanowali także 20 koncertów klubowych w pięciu suwalskich barach i piwiarniach.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe