Suwałki: przedłużona akcja szczepień w kontenerowym mobilnym punkcie przy Urzędzie Gminy

  • 08.06.2021, 10:15
Suwałki: przedłużona akcja szczepień w kontenerowym mobilnym punkcie przy…
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski przedłużył do niedzieli akcję szczepień w kontenerowym mobilnym punkcie, który od tygodnia stoi przy Urzędzie Gminy w Suwałkach. To pierwszy taki punkt w Podlaskiem.

Od początku maja w Suwałkach działają dwa punkty szczepień masowych przeciwko COVID-19. Jeden z nich w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach, a drugi w hali sportowo-widowiskowej Suwałki Arena. Mobilny punkt szczepień w kontenerze działa w Suwałkach od 2 czerwca. Skorzystało z niego 725 osób.

W punkcie tym chętni otrzymują jednorazową szczepionkę firmy Johnson & Johnson. Aby ją przyjąć w tym miejscu wystarczy e-skierowanie. Niepotrzebna jest wcześniejsza rejestracja.

Zespoły szczepienne z Centrum Medycznego Revita będą czekać na chętnych w Suwałkach przy ul. Świerkowej 45 od wtorku do niedzieli w godz. 9 -17.

Wojewoda podlaski promował w ubiegły poniedziałek w Suwałkach kontenerowy mobilny punkt szczepień na specjalnej konferencji prasowej, w której wzięli udział suwalscy samorządowcy.

Paszkowski mówił wtedy, że ustawiając ten mobilny punkt szczepień Podlaski Urząd Wojewódzki wyszedł naprzeciw potrzebom mieszkańców Suwałk i powiatu suwalskiego. Dodał, że chodziło o rozpowszechnianie informacji i promocję akcji szczepień.

JB

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe