Suwałki: znamy kalendarz imprez na najbliższe tygodnie

  • 19.05.2021, 11:48
Suwałki: znamy kalendarz imprez na najbliższe tygodnie
W środę prezydent Czesław Renkiewicz wspólnie z zastępcą Romanem Rynkowskim oraz dyrektorami Suwalskiego Ośrodka Kultury i Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprezentował kalendarz wydarzeń na najbliższe tygodnie.

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna pozwoli zorganizowany będzie Suwałki Blues Festival, Reso Półmaraton, Dni Suwałk i ponad 100 innych wydarzeń.
"Cieszy mnie to, że nie spotykamy się tu, aby poinformować o kolejnych odwołanych imprezach, ale po to, aby zaprosić Suwalczan do udziału w wydarzeniach, które odbędą się za kilka dni, tygodni. Kultura i sport wracają na właściwe tory. Po okresie pandemicznej posuchy będzie można z nimi obcować na żywo. Myślę, że wszyscy na to bardzo czekaliśmy – powiedział na wstępie Czesław Renkiewicz. "Wykorzystując poluzowanie obostrzeń, przedstawiamy kalendarz kulturalno-sportowy na miesiące maj – październik 2021 roku. Nasze jednostki zaproponowały na ten okres ponad 100 wydarzeń. Wszystkie będą przygotowane w bezpieczny sposób, w oparciu o obowiązujące przepisy" - podkreślił Prezydent Suwałk.

Poniżej w zdjęciach slajdy z najważniejszymi imprezami.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe