Napadli na Litwina, zabrali telefon

  • 15.04.2019, 15:58 (aktualizacja 15.04.2019, 16:06)
Napadli na Litwina, zabrali telefon
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Suwałk podejrzanych o rozbój na 25-letnim obywatelu Litwy. Mężczyźni zaatakowali swoją ofiarę, a następnie zabrali telefon komórkowy i uciekli. Jeden z nich trafił do aresztu.

Policja została powiadomiona o zdarzeniu w czwartek nad ranem. Do napadu doszło w centrum Suwałk. Obywatel Litwy został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Napastnicy wykręcili mu ręce, szarpali, po czym zabrali telefon komórkowy i uciekli. Mundurowi  natychmiast rozpoczęli poszukiwania podejrzanych. Niespełna kilkanaście minut od zdarzenia zatrzymali 32-latka, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez pokrzywdzonego. Przy mężczyźnie policjanci ujawnili i zabezpieczyli skradziony telefon komórkowy.

Mężczyźnie towarzyszyła 33-letnia mieszkanka naszego miasta, która jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, była poszukiwana listem gończym przez suwalski sąd za oszustwo. Kobieta najbliższe pół roku spędzi w areszcie.

Niespełna trzy godziny później do policyjnego aresztu trafił drugi ze sprawców rozboju. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu, młodszy z nich, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

źródło: KMP w Suwałkach

_

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe