Suwałki: pościg policjantów za pijanym kierowcą BMW

  • 16.02.2021, 11:16
Suwałki: pościg policjantów za pijanym kierowcą BMW
29-latek zignorował sygnały do zatrzymania, a uciekając przed radiowozem złamał wiele przepisów drogowych. Jak się okazało miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. To nie jedyny nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez suwalskich policjantów.

Suwalscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, w sobotę około godz. 7, patrolując jedno z osiedli w mieście, zauważyli kierującego, który popełnił wykroczenie. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, jednak mężczyzna kontynuował jazdę. Policjanci natychmiast rozpoczęli pościg za bmw. Kierowca nie reagował na sygnały do zatrzymania i uciekał łamiąc wiele przepisów ruchu drogowego. Chwilę później mężczyzna był już w rękach policjantów. Szybko wyszło na jaw, co było powodem ucieczki. Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Kierowcy natychmiast zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami. 29-latek odpowie za szereg wykroczeń drogowych popełnionych podczas ucieczki, niezatrzymanie się do kontroli i przede wszystkim za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

29-latek nie był jedynym nietrzeźwym kierowcą zatrzymanym w weekend. W niedzielę wieczorem policjanci z Posterunku Policji w Filipowie zatrzymali 45-latka, który kierował oplem w miejscowości Olszanka. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu.

źródło: Policja

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe