Roman Rynkowski nowym zastępcą prezydenta Suwałk

  • 14.12.2020, 10:08
Roman Rynkowski nowym zastępcą prezydenta Suwałk
Prezydent Czesław Renkiewicz ogłosił w poniedziałek, że stanowisko zastępcy obejmie Roman Rynkowski, 47 letni Suwalczanin, doktor nauk humanistycznych. Obecnie Sekretarz Gminy Szypliszki.

Swoją funkcję zacznie sprawować od 1 stycznia 2021r.
"Zapowiadałem już wielokrotnie, że będę chciał uzupełnić zatrudnienie na stanowisku drugiego zastępcy po tym jak odeszła z Urzędu Miejskiego w Suwałkach Ewa Sidorek. Myślę, że doświadczenie Pana Romana Rynkowskiego oraz wykształcenie pozwoli na dobrą realizację zadań, które będzie nadzorował" – powiedział Czesław Renkiewicz.
"Postaram się zrobić wszystko by nie zawieźć zaufania jakim obdarzył mnie prezydent Suwałk. Będę chciał również zasłużyć na zaufanie mieszkańców miasta realizując swoje obowiązki najlepiej jak potrafię" – powiedział Roman Rynkowski.
Roman Rynkowski jest rodowitym suwalczaninem. Ma żonę i córkę. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego raz Doktor Nauk Humanistycznych. Tytuł uzyskał na Uniwersytecie Warszawskim. Skończył również studia podyplomowe, miedzy innymi dziennikarstwo i komunikację społeczne oraz informatykę i technologie informacyjną.
Przez ostatnie 12 lat był Sekretarzem najpierw gminy Bakałarzewo (7 lat) , a obecnie Gminy Szypliszki (5 lat).  W przeszłości pracował również jako nauczyciel, a także dyrektor szkoły w Bakałarzewie.
Uczestniczył w realizacji wielu projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Jest autorem różnych publikacji i referatów o tematyce społecznej i oświatowej.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maria
Maria 02.06.2021, 16:17
Bardzo dobry urzędnik , musi być wielu takich PISowców jak Pan Rynkowski na ważnych stanowiskach. Czesław wreszcie współpracuje z naszym Panem Posłem J. Zielińskim. Wreszcie dobra zmiana jest w ratuszu suwalskim.
https://wybory2006.pkw.gov.pl/…

Pozostałe