Suwałki: konkurs na najpiększniejsze dekoracje

  • 30.11.2020, 17:27
Suwałki: konkurs na najpiększniejsze dekoracje
Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia prezydent Suwałk ogłasza konkurs na najpiękniej udekorowane domy i balkony w okresie świąteczno-noworocznym. Celem konkursu jest wyeksponowanie oraz nagrodzenie i wyróżnienie piękna i estetyki świątecznych dekoracji na terenie naszego miasta.

"Jest to także promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych, mających na celu podkreślenie radosnego nastroju w okresie świąteczno-noworocznym. Jak co roku uczestnicy mogą zgłaszać swoje dekoracje w dwóch kategoriach: wolnostojący dom jednorodzinny oraz wystrój świąteczny balkonu w budynku wielorodzinnym" – powiedział prezydent Czesław Renkiewicz.
Przypominamy o zmianie regulaminu z zeszłego roku. W konkursie nie mogą brać udziału posesje pracowników Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ani członków komisji konkursowej, a także laureaci nagrodzeni w dwóch poprzednich edycjach konkursu.
Warunkiem udziału w Konkursie jest dokonanie pisemnego zgłoszenia świątecznej dekoracji posesji do Konkursu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w nieprzekraczalnym terminie do 30 grudnia 2020 roku.
 Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody pieniężne:
wolnostojący dom jednorodzinny:
I miejsce: 1000 zł
II miejsce: 800 zł
III miejsce: 600 zł
wystrój świąteczny balkonu obiektu mieszkaniowego w budynku wielorodzinnym:
I miejsce: 800 zł
II miejsce: 600 zł
III miejsce: 400 zł

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe