Suwałki: spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą

  • 08.09.2020, 08:12
Suwałki: spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą Fot. Wysokie Obcasy
Katarzyna Bonda, królowa polskiego kryminału już w najbliższy czwartek odwiedzi Suwałki. Spotkanie autorskie odbędzie się w Muzeum Okręgowym.
Katarzyna Bonda urodziła się w Białymstoku, a wychowywała się w Hajnówce. To polska dziennikarka, scenarzystka, pisarka i autorka bestsellerowych powieści kryminalnych.  Jako pisarka zadebiutowała w 2007 roku. Jest autorką dwóch bestsellerowych serii kryminalnych - z Hubertem Meyerem oraz Cztery żywioły Saszy Załuskiej. 
Tematem czwartkowych rozmów w Suwałkach będzie nowa książka Bondy "Miłość leczy rany". Książka jest początkiem nowej trylogii kryminalnej ,,Wiara, Nadzieja, Miłość". 
Muzeum Okręgowe starało się zaprosić słynną i cenioną pisarkę półtora roku. Po wielomiesięcznych staraniach udało się i Bonda w najbliższy czwartek będzie gościem Muzeum. Spotkanie poprowadzi Jolanta Sztachelska, literaturoznawczyni z Białegostoku.
Czwartkowy wieczór będzie idealną okazją dla fanów pisarki, żeby osobiście z nią porozmawiać i zdobyć autograf. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.
TM
_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe