Broadway w Suwalskim Ośrodku Kultury

  • 20.03.2019, 19:28 (aktualizacja 20.03.2019, 19:32)
Broadway w Suwalskim Ośrodku Kultury
W Suwalskim Ośrodku Kultury trwają przygotowania do nowego widowiska tanecznego zatytułowanego „Światła Broadwayu. Podróż do marzeń”, który uświetni jubileusz pięciolecia istnienia Studia Dance Academy, działającego w SOK pod kierunkiem Mihaila Nikolova.

To opowieść o miejscu, gdzie spełniają się marzenia, wystarczy tylko mocno w nie wierzyć i wykazać się odwagą w dążeniu do ich realizacji. Akcja jubileuszowego przedstawienia rozgrywa się w na ulicach Nowego Yorku. Jego bohaterami są młodzi ludzie pochodzący z małego miasta, zakochani w tańcu i pragnący urzeczywistnić swoje artystyczne pasje na scenie Broadway Theatre na Manhattanie, kolebce światowego musicalu, miejscu inspiracji i spełnienia pragnień każdego tancerza.

„Każdy, dla którego taniec jest nie tylko pasją, ale także spełnieniem zawodowym, marzy o Broadway Theatre. Ja miałem to szczęście i moja artystyczna przygoda z najważniejszą dla tancerzy sceną była bezpośrednią inspiracją do stworzenia tego projektu. W naszym spektaklu pokażemy nowy styl tańca z interesującą i trudną choreografią,prawdziwym wyzwaniem dla moich tancerzy. Jestem przekonany, że temu podołają – mówi Mihail Nikolov.

Atutami spektaklu mają być: pomysłowa scenografia budowana światłami i multimedialnymi obrazami, barwne kostiumy, ciekawa i wzruszająca fabuła, a przede wszystkim utalentowani młodzi tancerze ze Studia Dance Academy.

Premiera spektaklu zaplanowana jest w piątek 10 maja, spektakl na bisodbędzie się w sobotę 11 maja. Sprzedaż biletów na spektakle właśnie ruszyła. Bilety dostępne są w kasie SOK oraz w sprzedaży internetowej: bilety.soksuwalki.eu

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe