Suwałki: aż 11 pracowników z ratusza przechodzi na emeryturę (zdjęcia)

  • 29.07.2020, 16:26
Suwałki: aż 11 pracowników z ratusza przechodzi na emeryturę (zdjęcia)
To niecodzienne wydarzenie w Urzędzie Miejskim w Suwałkach. W ciągu dwóch dni (29-30 lipca) na emeryturę odchodzi 11 pracowników suwalskiego ratusza. W sumie w tym roku z tego przywileju skorzysta 15 osób.

Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz wraz z kierownictwem urzędu podziękował wszystkim osobom za ich pracę i wkład w rozwój Suwałk.
"W swojej 14 letniej historii pracy w Urzędzie Miejskim nie pamiętam by w jednym momencie aż tyle osób skorzystało z możliwości przejścia na emeryturę. Dziękuję wam za pracę na rzecz Suwałk i naszych mieszkańców. To dzięki wam Suwałki są dziś prężnie rozwijającym się miastem. Wasza w tym olbrzymia zasługa – mówił Czesław Renkiewicz.
Niektóre z osób odchodzących dziś i jutro na emeryturę związały niemalże całe swoje zawodowe życie z pracą na rzecz Miasta Suwałki, a ich staż pracy na rzecz suwalskiego Urzędu Miejskiego przekroczył nawet 40 lat. Są to mi.in. pracownicy Wydziałów Inwestycji, Podatków i Opłat czy Geodezji, ale też Spraw Obywatelskich, Urzędu Stanu Cywilnego czy Straży Miejskiej.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe