Suwałki: butelka po domestosie poleciała w kierunku Trzaskowskiego - winny zatrzymany

  • 21.06.2020, 12:52 (aktualizacja 21.06.2020, 14:11)
Suwałki: butelka po domestosie poleciała w kierunku Trzaskowskiego - winny zatrzymany
Dwie osoby zostały w niedzielę rano zatrzymane w Suwałkach po tym, jak młody mężczyzna rzucił butelkę w kierunku kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Politykowi nic się nie stało, butelka trafiła w kamerę telewizyjną. Interweniowała policja.

Suwałki to jedno z miast na niedzielnej trasie kampanijnej kandydata Koalicji Obywatelskiej. Rano polityk zorganizował tam konferencję prasową. Po spotkaniu z mediami Trzaskowski rozmawiał w parku Konstytucji z mieszkańcami Suwałk i pozował z nimi do zdjęć. W pewnym momencie młody mężczyzna rzucił w jego kierunku plastikową butelkę. Trzaskowskiemu nic się nie stało, przedmiot trafił w kamerę jednej ze stacji telewizyjnych. Interweniowała policja.

Jak się okazało, w kierunku polityka poleciała butelka po silnym środku chemicznym domestos. W środku była jakaś zawartość. Policja odda ją do ekspertyzy, wtedy będzie wiadomo co naprawdę znajdowało się w środku.. 

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch młodych mężczyzn – sprawcę zdarzenia i osobę, która towarzyszyła mu w parku. Po przesłuchaniu jeden z zatrzymanych został zwolniony. 

JB

_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe