Czy w szkole w Krasnopolu doszło do molestowania?

  • 7.03.2019, 12:51 (aktualizacja 11.03.2019 21:24)
Czy w szkole w Krasnopolu doszło do molestowania?
Policja w Sejnach sprawdza, czy w Szkole Podstawowej w Krasnopolu nauczyciel dopuścił się molestowania 13-letniej uczennicy.

Do zdarzenia miało dojść w drugiej połowie lutego na lekcji. Jak wyjaśnia rzeczniczka sejneńskiej policji Ewa Bednarska, podczas wykonywania zadania w klasie nauczyciel miał dokonać niedozwolonej czynności.

Czy doszło do sytuacji, w której nauczyciel przekroczył prawo, czy raczej było to niefortunne zdarzenie oceni policja, która przesłuchała uczestników i świadków zdarzenia. Według naszych informacji, kiedy dziewczynka zachwiała się podczas prezentacji zadania, nauczyciel miał ją przytrzymać. Czy zrobił coś więcej - ustalą to śledczy. Według niektórych wpisów w internecie wynika, że takie sytuacje dotyczące tego samego nauczyciela miały miejsce wcześniej.

Bednarska informuje, że w związku z niejasną sytuacją, do czego tak naprawdę doszło w klasie, dyrekcja szkoły pod koniec lutego postanowiła powiadomić policję, by ta wszystko wyjaśniła. Policja pod koniec marca postanowi czy wszcząć w tej sprawie śledztwo, czy zamknąć sprawę.

JB

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe