Suwałki: 19-letni Paweł po wypadku czeka na naszą pomoc

  • 18.05.2020, 10:21
Suwałki: 19-letni Paweł po wypadku czeka na naszą pomoc
19-letni Paweł Dydziński czeka na naszą pomoc. Uczeń Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach uległ wypadkowi i zapadł w śpiączkę. Trwa zbiórka pieniędzy na jego rehabilitację.

Paweł Dydziński to 19-letni suwalczanin. Od najmłodszych lat, kocha sport. Szczególnym zamiłowaniem darzy piłkę nożną, która jest jego życiową pasją. Poza boiskiem, Paweł uczy się w Zespole Szkół nr 6 w Suwałkach. W maju tego roku miał przystąpić do matury. Niestety, jego plany pokrzyżowało fatalne zdarzenie.

W dniu 6 lutego bieżącego roku, Paweł Dydziński uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. W skutku tego zdarzenia, doznał ciężkiego uszkodzenia mózgu i zapadł w śpiączkę. Obecnie, stan Pawła jest stabilny. Przebywa w suwalskim szpitalu, gdzie każdego dnia jest rehabilitowany.

Zbierane są środki pieniężne, które choć częściowo mogłyby pokryć koszty rehabilitacji, badań oraz innych środków medycznych.

Obecnie trwa akcja #SerduszkaDlaPawła organizowana przez suwalską młodzież i przyjaciół Pawła. Wydarzenie ma na celu okazać wsparcie Pawłowi i pomóc w zbieraniu pieniędzy na leczenie. Przeprowadzana jest również aukcja charytatywna dla Pawła na fanpage Pomoc dla Pawła.

Każda pomoc się liczy, zapraszamy na aukcje i zachęcamy do wsparcia akcji.

Zbiórka: https://zrzutka.pl/c592vt

Fanpage: https://www.facebook.com/Pomoc-dla-Paw%C5%82a-112894230372877/

_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe