Sześć nowych zachorowań na koronawirusa w woj. podlaskim, w sumie 16

  • 27.03.2020, 08:43 (aktualizacja 27.03.2020, 09:19)
Sześć nowych zachorowań na koronawirusa w woj. podlaskim, w sumie 16
Kolejnych sześć zakażeń koronawirusem potwierdzono w naszym województwie. Łącznie w regionie jest 16 osób chorych z powodu tego wirusa – poinformował Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku.

Dodatni wynik na obecność tego patogenu potwierdzono u dwóch osób z powiatu łomżyńskiego. To mężczyzna w sile wieku, który - napisano w piątkowym komunikacie - "zgodnie z zaleceniem lekarza jest w kwarantannie domowej". Druga osoba z tego powiatu zakażona koronawirusem to starsza kobieta, która również ze względu na dobry stan zdrowia jest w kwarantannie domowej. Trzeci przypadek dotyczy starszego mężczyzny z Białegostoku, który jest hospitalizowany w szpitalu MSWiA w Białymstoku.

W sumie w Podlaskiem jest 16 przypadków zakażenia koronawirusem. Poprzednie trzy potwierdzono w czwartek wieczorem. Koronawirusa zdiagnozowano u kobiety w sile wieku z Łomży, u młodego mężczyzny z powiatu łomżyńskiego i u mężczyzny w sile wieku – również z tego powiatu. Ich stan oceniono wtedy jako dobry, przebywają w kwarantannie domowej. W Polsce są 1244 osoby zakażone - 16 chorych zmarło.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe