Koronawirusa w Suwałkach jeszcze nie ma, drugi test okazał się negatywny

  • 26.03.2020, 17:56 (aktualizacja 27.03.2020, 10:27)
Koronawirusa w Suwałkach jeszcze nie ma, drugi test okazał się negatywny
Koronawirusa w Suwałkach jeszcze nie ma. Pierwszy test u dwóch kobiet z suwalskiego szpitala był dodatni, ale drugi już negatywny.

Dotąd w woj. podlaskim wykryto koronawirusa u 10 osób. Żadnego przypadku nie mamy w Suwałkach, chociaż zanosiło się dzisiaj, że dwie kobiety mogą być chore. Badanie zostało przeprowadzone na obywatelce Białorusi oraz starszej kobiecie. Pierwszy test wskazywał, że kobiety są zarażone. W tej sytuacji został przeprowadzony drugi test w innym ośrodku, który wykluczył chorobę. Kolejne testy nie będą przeprowadzane. Kobiety z oddziału zakaźnego trafią więc na inne oddziały, gdzie będą leczone dalej.

JB

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anna
Anna 26.03.2020, 19:37
Proszę nie pisać bzdur i nie siać paniki. Pierwszy test NIE BYŁ pozytywny. W trakcie wykonywania badania zepsuła się maszyna, w związku z czym trzeba było powtórzyć je powtórzyć. Oba wyniki są negatywne.
Ratatuj
Ratatuj 26.03.2020, 18:41
Na jakiej podstawie uwierzono w test nr2???? Czy któreś z labolatorium jest gorsze? Dlaczego ten sam test w 2 różnych labolatoriach ma różne wyniki? I jak to możliwe że test nr1 dał wynik pozytywny a test nr 2 negatywny? Czyżby ktoś chciał wersję wygodną? Ze go nie ma?

Pozostałe