Suwałki: będą nowe drogi osiedlowe

  • 18.03.2020, 15:31
Suwałki: będą nowe drogi osiedlowe
Władze Suwałk ogłosiły przetargi na budowę dróg osiedlowych. Utwardzonych nawierzchni przy swoich domach mogą spodziewać się w tym roku mieszkańcy ulic: Bolesława Krzywoustego i Bolesława Śmiałego oraz kompleksu domów za ogrodami działkowymi w sąsiedztwie ul. Zastawie.

Roboty budowlane na os. piastowskim polegać będą na niezbędnych rozbiórkach i ustawieniu nowego krawężnika, obrzeża i ułożeniu kostki betonowej, wykonaniu terenów zielonych oświetlenia i kanalizacji deszczowej. Oferty można składać do 9 kwietnia, a prace mają zakończyć się do 30 października br.
W sąsiedztwie ulicy Zastawie roboty budowlane będą polegać na budowie nowych i obejmą wykonanie nawierzchni ulic z kostki betonowej i nawierzchni bitumicznej, ustawienie krawężników i obrzeży, wykonanie ścieżki rowerowej o nawierzchni bitumicznej, zjazdów, oznakowania poziomego i pionowego, zabezpieczenie istniejących kabli teletechnicznych, oświetlenia ulicznego i zieleni, odwodnienia ulic, kanalizacji deszczowej, sanitarnej, sieci wodociągowej, przebudowę kolizji elektrycznych i telekomunikacyjnych. Oferty można składać do 6 kwietnia, a prace mają zakończyć się do 30 listopada br

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Katarzyna
Katarzyna 02.04.2020, 00:11
Ulica Zahańcze! Może ktoś zapomniał, że taka ulica istnieje w Suwałkach?! Nie wspomnę już o chodniku. Wstyd
celina
celina 21.03.2020, 18:32
A co z ulicą Zahańcze i pękającym murem oporowym? Jak dojdzie do katastrofy budowlanej to winne będą władze miasta !!

Pozostałe