Po walce 3 punkty na koncie Ślepska Malow, który wygrywa z Indykpolem AZS Olsztyn 3:1

• 16.02.2020, 14:35
Po walce 3 punkty na koncie Ślepska Malow, który wygrywa z Indykpolem… Fot. Miłosz Kozakiewicz/Ślepsk Malow Suwałki
W meczu 19. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali utytułowany zespół Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (34:32, 25:23, 23:25, 25:17). MVP spotkania został Cezary Sapiński.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu biało-niebieskich. Na trudnym terenie zdobyliśmy trzy punkty. Po wyrównanych trzech setach prowadziliśmy 2:1. W czwartym secie zawodnicy z Suwałk zdobyli widoczną przewagę i pewnie pokonali doświadczony zespół z Olsztyna. MKS Ślepsk Malow Suwałki zdobył dotąd 25 punktów i zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli.
Kolejny mecz suwalczanie rozegrają 23 lutego. Rywalem biało-niebieskich będzie Aluron Virtu CMC Zawiercie. Początek spotkania o godzinie 14:45, w hali widowiskowo-sportowej "Suwałki Arena".

Indykpol AZS Olsztyn: Robbert Andringa, Jan Hadrava, Seyed Mohammad Mousavi, Mateusz Poręba, Paweł Woicki, Wojciech Żaliński - Michał Żurek (libero) - Tomasz Kowalski, Mateusz Mika, Paweł Pietraszko.

Ślepsk Malow Suwałki: Bartłomiej Bołądź, Kevin Klinkenberg, Cezary Sapiński, Nicolas Szerszeń, Andreas Takvam, Joshua Tuaniga - Adrian Stańczak (libero) - Paweł Filipowicz (libero), Jakub Rohnka, Łukasz Rudzewicz, Wojciech Siek, Patryk Szwaradzki.