Kobieta zjadła naleśnika z marihuaną, trafiła do szpitala
Matka 28-latka trafiła do szpitala po zjedzeniu naleśnika, w którym była marihuana. Młodego mężczyznę zatrzymała policja. W mieszkaniu i aucie znaleziono też 300 gramów marihuany.
22.01.2020 10:40