Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 00:47
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Zbiórka pieniędzy dla Hani Poczobut zakończona sukcesem!

Wczorajszy wieczór na zawsze zmieni życie 10- cio miesięcznej Hani Poczobut i jej rodziców. Udało się zebrać pieniądze na najdroższy lek świata. Dziewczynka, jeśli nie będzie żadnych komplikacji otrzyma go w Polsce w przyszłym miesiącu.
Zbiórka pieniędzy dla Hani Poczobut zakończona sukcesem!

W niedziele 23 sierpnia po godzinie 22 zakończyła się zbiórka pieniędzy dla Hani Poczobut z Ełku. Przez ponad 7 miesięcy rodzina dziewczynki walczyła o najdroższy lek świata. W pomoc dla dziecka zaangażowało się wiele osób, a o chorobie Hani było głośno nie tylko w regionie, ale i całej Polsce oraz po za jej granicami. Zbiórkę na portalu siepomaga wsparło blisko 250 tysięcy osób. Pieniądze zbierane były na licznych kiermaszach i internetowych licytacjach. Udało się zebrać niewyobrażalną kwotę blisko 9,5 miliona złotych!

Pienądze pozwolą na  rozpoczęcia terapii genowej polegającej na podaniu sztucznego genu, który zwiększy ilość produkowanego białka niezbędnego do prawidłowej pracy mięśni. U Hani Hani zdiagnozowano najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni.

TM


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890 Data dodania komentarza: 16.06.2022, 21:05 Źródło komentarza: Suwałki: zderzenie 4 aut na ul. Pułaskiego Autor komentarza: Moon Treść komentarza: Zróbcie otwarty dostęp, ludzie z dobrego serca więcej wrzucą niż za te bilety...Ale przecież trzeba zarobić? Data dodania komentarza: 3.03.2022, 13:46 Źródło komentarza: 10 marca koncert charytatywny "Suwałki dla Ukrainy" Autor komentarza: Agnieszka Treść komentarza: Dobrze napisane. Nam pomogły wskazówki of firmy ZANAMER, która opublikowała artykuł o tym czego nie powinna zawierać strona internetowa. Dzięki temu nie popełniliśmy błędów. Może się komuś przyda link. https://zanamer.pl/czego-nie-powinna-zawierac-strona-internetowa/ Data dodania komentarza: 5.12.2021, 13:10 Źródło komentarza: Jak stworzyć idealną stronę internetową? Banalnie proste Autor komentarza: Polak Treść komentarza: Dziwne,niby w sejneński bardzo mało ludzi zaszczepiło się a zgonow tylko jeden ciekawe czy na covid umarł czy przez covid ? Data dodania komentarza: 2.12.2021, 14:30 Źródło komentarza: Raport koronawirus 2.12. - W regionie zmarło 11 osób, w kraju ponad 500, 27 tys. zakażeń Autor komentarza: Nie lubię PiSu Treść komentarza: Przedlużenie stanu o 60 dni nie wiele da bo Łukaszenka będzie pchać o wiele dłużej "turystów" na naszą granicę. Co zrobi nasz NIErząd? Dzień przerwy w stanie wyjątkowym i ogłosi stan wyjątkowy od nowa z możliwością przedłużenia go znów o 60 dni? xD Data dodania komentarza: 12.10.2021, 16:03 Źródło komentarza: Imigranci siłowo forsują granicę z Białorusi do Polski (film Straży Granicznej) Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 3.07.2021, 23:43 Źródło komentarza: Po wypadku zablokowana droga Suwałki – Budzisko
Reklama
Reklama