Wspaniałe Jasełka uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

  • 24.01.2022, 12:47
Wspaniałe Jasełka uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w…
Ogromnym przeżyciem, zarówno dla samych uczniów, jak też przybyłych gości, było widowisko jasełkowe, przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej.

Na scenie sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Suwałkach zaprezentowali swoje talenty uczniowie poszczególnych klas. Szczególną uwagę przyciągali uczniowie klasy pierwszej, to im powierzono najbardziej wzruszające role. Dyrekcja, witając przybyłych podkreśliła, że spektakl wpisuje się w piękną polską tradycję, w której szkoła uczestniczy od początku swego powstania. Zachęcając do przeżywania widowiska, życzyła również, by rozpoczęty nowy rok przyniósł wiele radości i szczęścia w wymiarze osobistym, rodzinnym, zawodowym, jak też i tym ogólnoświatowym.

Na zakończenie dyrekcja podziękowała wszystkim, uczniom i nauczycielom, którym zebrani zawdzięczali mnóstwo wzruszeń, zwłaszcza tych, pozwalających na powrót do własnych lat dziecięcych. Dziękowała także przybyłym, rodzicom, dziadkom, osobom bliskim, jak i wielu przyjaciołom szkoły. Z kolei zebrani, a w sposób szczególny babcie i dziadkowie, którym dedykowano te jasełka z okazji zbliżającego ich święta podkreślali, że oczarowała ich niezwykła świąteczna atmosfera, bogactwo i piękno widowiska oraz talenty aktorskie i wokalne młodych aktorów.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe